Merck – değerleri olan bir şirket

Merck – değerleri olan bir şirket

Merck, yenilikçi ilaçlar, yaşam bilimi çözümleri, en gelişmiş performans materyalleri ve teknoloji alanları konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden...Daha fazla bilgi

Merck, yenilikçi ilaçlar, yaşam bilimi çözümleri, en gelişmiş performans materyalleri ve teknoloji alanları konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Neredeyse 350 yıllık bir geleneğe dayanarak, hastalarımıza ve müşterilerimize fayda sağlamak amacıyla katma değerli teknolojileri yönlendiriyoruz. Bize kurumsal sorumluluk, saygı, doğruluk, şeffaflık, cesaret ve başarı değerlerimiz rehberlik ediyor. Merck'in dünya çapında 66 ülkede yaklaşık 39.000 çalışanı bulunuyor.

ÜLKE için Yenilikçi Çözümler

ÜLKE için Yenilikçi Çözümler

Müşterilerimize yenilikçi, reçeteli ve reçetesiz ilaçlardan, yaşam bilimi çözümlerine, endüstriyel pigmentlerden kimyasallara kadar, çok çeşitli ürünler...Daha fazla bilgi

Müşterilerimize yenilikçi, reçeteli ve reçetesiz ilaçlardan, yaşam bilimi çözümlerine, endüstriyel pigmentlerden kimyasallara kadar, çok çeşitli ürünler sunuyoruz. Ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak için, lütfen bizimle irtibat kurun veya ilgili web sitemizi ziyaret edin.

Merck’i eşsiz yapan nedir – Merck Yolu

Merck’i eşsiz yapan nedir – Merck Yolu

Merck’i eşsiz yapan nedir – Merck Yolu
Merck’i eşsiz yapan nedir – Merck Yolu

Merck Yolu : Kendine karşı dürüst olmak Merck Kültürü : Merck için, girişimsel başarı insanla başlar. Biz her bireyin fark yaratabileceği bir kültüre sahibiz....Daha fazla bilgi

Merck Yolu : Kendine karşı dürüst olmak Merck Kültürü : Merck için, girişimsel başarı insanla başlar. Biz her bireyin fark yaratabileceği bir kültüre sahibiz. Bu kültür hem karşılıklı saygıya hemde güçlü bir kimlik duygusuna dayanır.

Merck – biz öncü ruhları arıyoruz

Merck – biz öncü ruhları arıyoruz

Merck, tüm dünya çapında, müthiş iş olanakları ve uluslararası kariyer fırsatları sunuyor. Dünyanın önde gelen kimya ve ilaç şirketlerinden biri hakkında...Daha fazla bilgi

Merck, tüm dünya çapında, müthiş iş olanakları ve uluslararası kariyer fırsatları sunuyor. Dünyanın önde gelen kimya ve ilaç şirketlerinden biri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu fırsatlardan faydalanın ve Merck'in size neler sunduğunu keşfedin. Biz sürekli olarak yeni mezunları, deneyimli profesyonelleri, mükemmel becerilere, uzmanlığa, liderlik potansiyeline ve öncü bir ruha sahip yetenekleri arıyoruz.

SonrakiMerck hakkında daha fazla bilgiPrevious

Merck – Living Innovation

Merck, yenilikçi ve kaliteli ileri teknoloji ürünleri ile ilaç ve kimya endüstrisinde öncü bir firmadır. 66 ülkede 39.000 çalışanımızla, hastaların yaşam kalitesini artırmak, müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmak ve küresel zorluklarla başa çıkmak için hizmet vermekteyiz.
Merck, dünyadaki en eski ilaç ve kimya şirketidir. Kuruluş tarihimiz olan 1668’den bu yana ismimiz yenilikçiliği, başarıyı ve sorumlu girişimciliği temsil eder. Şirketimizin kurucusu olan Merck ailesi, kurulduğumuz günden beri şirketin çoğunluk hisselerine sahiptir.
Biz, Merck isminin global haklarını elinde bulunduran orijinal Merck firmasıyız. Bu durumun tek istisnası ise EMD (Emanuel Merck Darmstadt) markası ile bilindiğimiz Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.

PERFORMANCE MATERIALS

Performance Materials – High-tech chemicals

MERCK MILLIPORE

Merck Millipore - Life science tools

ÜLKE’DE MERCK

We are part of the Merck Group
1998'DEN BU YANA

Merck Türkiye 1998 yılında kurulmuş olup, faaliyet gösterdiği tedavi alanlarının bir çoğunda lider konumdadır.