Aktif bileşenimiz yeniliktir

Merck Serono olarak kendimizi, aktif bir şekilde hastalara terapötik yenilikler kazandırmaya adamış bulunuyoruz. Kanser, nörodejeneratif hastalıklar, kısırlık, endokrin ve metabolik bozukluklar, kardiyovasküler hastalıklar ve tıbbi ihtiyaç doğuran diğer hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış durumdayız.

Dünya çapında 17.500 çalışan, Merck Serono’nun 150’nin üzerinde ülkede bulunabilen reçeteli ilaçlarını keşfetmek, geliştirmek, üretmek ve pazarlamak için çalışmaktadır.

İyi stoklanmış ve umut vaat eden bir gelişim hatlı yenilikçi ve başarılı ürünlerimizle, uluslararası alanda bir biyoteknoloji lideri olarak anılmaktayız. Araştırma ve üretimde uzman know-how bilgileri, kesinlikle yüksek kaliteli üretim sağlayabildiğimiz ve bu sayede özellikle biyofarmasötikal endüstride önemli bir faktörü yerine getirdiğimiz anlamına gelmektedir.

2009’da Merck Serono ürünlerinin satışları, toplamda 5 milyar €'luk bir gelir getirmiştir. Şirketimiz, bu kazancın %22'sini kendi araştırma ve geliştirmemiz, stratejik ortaklıklarımız ve anlaşmalarımız sayesinde yenilik niteliğindeki tedavilerin arayışı için tahsis etmektedir.
Merck Serono bölümünün WEB Sitesine aşağıdaki link aracılığı ile ulaşabilirsiniz
www.merckserono.net